Ekosistemde Yaşam

Ekosistemde Yaşam Boyama Kağıdı ile Çevreyi Öğreniyorlar

Sevimli dostlarımız rengarenk dünyalarıyla bu sefer ekosistemin yapısını anlatıyor. Çocuklarımız bu tema ile, küçük bir orman ekosisteminde neler olup bittiğini farklı yaşam türlerini, sevimli dostlarımızın yardımıyla eğlenceli bir şekilde öğrenecekler. Proll, Ekosistemde Yaşam boyama kağıdı ile çocuklar, çeşitli hayvanları tanırken, onların neşeli ortamlarını tanıyarak okul öncesi döneminde öğrenilmesi öngörülen çeşitli canlıları öğrenip birbirinden canlı renklerle boyayarak hayal güçlerini açığa çıkaracaklar.

ÜRÜN FİYATI, STOK VE KAMPANYA BİLGİLERİ

KDV & Kargo Dahil

219,90

99 adet stokta

Ekosistem ve Yaşam Boyama Kağıdı
Ekosistemde Yaşam

219,90

Ekosistemde Yaşam Boyama Kağıdı'nın Ürün Açıklamaları ve Ek Bilgiler

Sevimli dostlarımız rengarenk dünyalarıyla bu sefer ekosistemin yapısını anlatıyor. Çocuklarımız bu tema ile, küçük bir orman ekosisteminde neler olup bittiğini farklı yaşam türlerini, sevimli dostlarımızın yardımıyla eğlenceli bir şekilde öğrenecekler. 5 metre uzunluğundaki bu keyifli tema ile aile boyu kaliteli zaman geçirebilir. Çocukların doğada karşılacağı farklı türlerle yaşamı öğrenmesine katkıda bulunabilirsiniz ayrıca çocuklarınız sevimli dostlarımızın yardımıyla boyama yaparken harika vakit geçirecekler.

Proll, Ekosistemde Yaşam boyama kağıdı ile çocuklar, çeşitli hayvanları tanırken, onların neşeli ortamlarını tanıyarak okul öncesi döneminde öğrenilmesi öngörülen çeşitli canlıları öğrenip birbirinden canlı renklerle boyayarak hayal güçlerini açığa çıkaracaklar.

Ekosistem hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN
Hoşunuza gidebilecek diğer temalarımız için TIKLAYIN

Marka

Proll

GGC

505400

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ekosistemde Yaşam” için yorum yapan ilk kişi siz olun