Kargo ve Teslimat Bilgilendirme Metni

boyamakagidi.com’a güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen alışverişinizin öncesinde veya sonrasında aşağıdaki metni okuyunuz.

Sitemizde satışı yapılan ürünlerin tamamı orijinal ve lisanslı ürünlerdir.

boyamakagidi.com bir Okul Tasarımcısı markasıdır. Bu tür ürünler belirtilmektedir. Bu ürünler için tarafınıza elektronik veya matbu olarak resmi evrak ulaştırılacaktır.

Sipariş ettiğiniz ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Belirtilen ürünlerde siparişlerinize ait kargo masrafları siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.

Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihi ile aynı gün içinde ödeme/havale işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Vermiş olduğunuz sipariş stok ve depolama sürecine bağlı olarak 4-5 iş günü içerisinden anlaşmalı olunan kargo firmasına teslim edilecektir.

Teslimat için isteğe bağlı listelenen kargo firmalarının dışında özellikle istediğiniz bir kargo firması var ise müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Kargo ücretleri sipariş esnasında müşterinin bilgisine sunulmaktadır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

Sitemizde stoksuz çalıştığımız ürünler vardır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir.