fbpx

Mevsimler Boyama Kağıdı

Mevsimler Boyama Kağıdı ile 4 Mevsim Bir Arada

Çocuklarımız en çok hangi mevsimi seviyor? bunun cevabını bulmaya hazır mısınız? Karşınızda Proll mevsim şeridi boyama kağıdı. 4 mevsimin doya doya yaşandığı güzel ülkemizde, bakalım çocuklarımız hangi mevsimleri ve o mevsimde yaptıkları aktiviteleri seviyorlar. Yazın sıcağında kumlarda oynayıp denize girmeyi mi? yoksa kışın lapa lapa yağan kar altında arkadaşlarıyla kardan adam yapmayı mı?

Mevsimlerin dünyamıza getirdiği bütün güzelliklerin bir arada olduğu harika bir tema. Her zaman olduğu gibi 60cm yüksekliğinde 5 metre uzunluğunda dev boyama kağıdı.

ÜRÜN FİYATI, STOK VE KAMPANYA BİLGİLERİ

KDV Dahil

64,90

70 adet stokta

Mevsim Şeridi Boyama Kağıdı
Mevsimler Boyama Kağıdı

64,90

Mevsimler Boyama Kağıdı'na Benzer Ürünler

Mevsimler Boyama Kağıdı'nın Ürün Açıklamaları ve Ek Bilgiler

Sonbahar, kış, ilkbahar, yaz yaşantımıza yön veren bu 4 mevsim hepimiz için çok önemli. Peki çocuklarımız en çok hangi mevsimi seviyor? Cevabını bulmaya hazır mısınız? Proll mevsimler boyama kağıdı. 4 mevsimin doya doya yaşandığı güzel ülkemizde, çocukların mevsimleri eğlenerek öğrenmeleri için tasarlanı. Çocuklarımız bu tema ile hangi mevsimleri biliyor ve mevsimlere özel yapılan hangi aktiviteleri seviyorlar. Yazın sıcağında kumlarda oynayıp denize girmeyi mi? yoksa kışın lapa lapa yağan kar altında arkadaşlarıyla kardan adam yapmayı mı?

Mevsimlerin dünyamıza getirdiği bütün güzelliklerin bir arada olduğu bu harika tema her zaman olduğu gibi 60cm yüksekliğinde 5 metre uzunluğunda eğlenerek öğrenmeyi kolaylaştıracak.

Mevsimler hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN
Hoşunuza gidebilecek diğer temalarımız için TIKLAYIN

Marka

Proll

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Mevsimler Boyama Kağıdı” için yorum yapan ilk kişi siz olun