Sayılar Boyama Kağıdı

Sayılar Boyama Kağıdı ile kolay öğrenme

Sevimli dostlarımız rengarenk dünyalarıyla bu sefer sayıları anlatıyorlar. Sayılar boyama kağıdı ile çocuklarımız, öğrenmenin temel adımlardan birisi olan sayıları, sevimli dostlarımızın yardımıyla eğlenceli bir şekilde öğreneceklerdir. Her zaman olduğu gibi 5 metre uzunluğundaki keyifli bir tema karşınızda. Minikler bu tema sayesinde hem sayıları öğrenecek hem de sevimli dostlarımızın yardımıyla boyama yaparken harika vakit geçirecekler.

ÜRÜN FİYATI, STOK VE KAMPANYA BİLGİLERİ

KDV & Kargo Dahil

219,90

81 adet stokta

Sayılar Boyama Kağıdı
Sayılar Boyama Kağıdı

219,90

Sevimli Dostlar Sayılar Boyama Kağıdı'na Benzer Ürünler

Sevimli Dostlar Sayılar Boyama Kağıdı'nın Ürün Açıklamaları ve Ek Bilgiler

Sevimli dostlarımız rengarenk dünyalarıyla bu sefer sayıları anlatıyorlar. Bu tema ile çocuklarımız, öğrenmenin temel adımlardan birisi olan sayıları, sevimli dostlarımızın yardımıyla eğlenceli bir şekilde öğreneceklerdir. Her zaman olduğu gibi 5 metre uzunluğundaki keyifli bir tema karşınızda. Minikler bu tema sayesinde hem sayıları öğrenecek hem de sevimli dostlarımızın yardımıyla boyama yaparken harika vakit geçirecekler.

Proll, Sevimli dostlar ve sayılar boyama kağıdı ile çocuklar, çeşitli hayvanları tanırken, onların neşeli dansları ile birlikte okul öncesi döneminde öğrenilmesi öngörülen sayıları öğrenecek ve birbirinden canlı renklerle boyayarak hayal güçlerini açığa çıkaracaklar.

Dilerseniz her 50 cm’de bir yer alan kesim belirteçleri ile kompozisyonunuzu haftalara veya günlere bölebilir. Çerçeve içinde veya dosyalarda saklayabilirsiniz.

Sayılar hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN
Hoşunuza gidebilecek diğer temalarımız için TIKLAYIN

Marka

Proll

GGC

505400

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sayılar Boyama Kağıdı” için yorum yapan ilk kişi siz olun