fbpx

2022 Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı

2022 YENİ YIL ÇAM AĞACI BOYAMA KAĞIDI

Yep yeni bir yıla girerken, tüm dileklerimiz sağlık ve mutluluktan yana!

Bu özel güne yaklaşırken rengarenk ışık ve süslerle donattığımız yeni yıl ağaçlarının alternatifi olarak hazırladığımız dev boyama kağıdı aile boyu kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak.

200×60 cm büyüklüğünde özel olarak hazırladığımız 2022 yılı yeni yıl boyama kağıdı sizlerin ve çocuklarınızın severek boyadığı ve altında hediyelerin olacağı güzel bir anı için eşsiz bir etkinlik.

3 Aylık Spotify Üyeliği Hediye

Özel kargo poşeti ve hijyen koşullarına uyarak hazırladığımız kutusu ile çok hoşunuza gideceğine inandığımız Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı her 100.Siparişinde 3 aylık ücretsiz Spotify Hediyesi ile sizleri bir başka güzel sanat dalı olan müzik ile buluşturuyor.

Dilerseniz satın alma sırasında belirleyeceğiniz özel hediye seçeneği ile istediğiniz mesajı sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

ÜRÜN FİYATI, STOK VE KAMPANYA BİLGİLERİ

KDV & Kargo Dahil

94,90

Stokta yok

2022 Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı'na Benzer Ürünler

2022 Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı'nın Ürün Açıklamaları ve Ek Bilgiler

3 Aylık Spotify Üyeliği Hediye

Özel kargo poşeti ve hijyen koşullarına uyarak hazırladığımız kutusu ile çok hoşunuza gideceğine inandığımız 2022 Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı her 100.Siparişinde 3 aylık ücretsiz Spotify Hediyesi ile sizleri bir başka güzel sanat dalı olan müzik ile buluşturuyor.

Dilerseniz satın alma sırasında belirleyeceğiniz özel hediye seçeneği ile istediğiniz mesajı sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Hoşunuza gidebilecek diğer temalarımız için TIKLAYIN

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“2022 Yeni Yıl Ağacı Boyama Kağıdı” için yorum yapan ilk kişi siz olun